20 Haziran 2012 Çarşamba

Yazın Kız Tavlamanın 15 Altın Kuralı


Kız Tavlama Sanatı - 1
 Kız Tavlamanın 15 Altın Kuralı;Teorisi bizden, pratiği sizden! İşte yazın kız tavlamanın altın kuralları:

1-Yazın üstsüz gezme ihtimalinizin en yüksek olduğu aylarda görsel baklava şöleni çok kullanışlı bir unsurdur. Kıştan hazırlık lazım tabii. Ama yapmadıysanız da bir şey olmaz. Dış güzellik kadar iç güzellik de önemlidir.
2-Aman amele yanığına dikkat! Süt beyaz gövde ve pancar kollar kombinasyonundan kaçının. Yağlanıp güneş altına yatmak size göre değilse ya da ben işimi garantiye alırım diyorsanız solaryum alternatifini her zaman değerlendirebilirsiniz.
3-Latince bir paragraf tercih edilir. Böylece konu açılır. Bir de latince metinler entel bir duruş katar. Dövmeyi kıştan yaptırmaya özen gösterin, çünkü belli bir süre güneşe çıkmamak gerekiyor. İlle yazın yaptırıyım dövmem olsun diyorsanız her zaman kına dövmeleri tercih edebilirsiniz.
4-Düzgün bir balıklama atlayış performansıyla havuz başındaki diğer erkeklerden bir adım öndesiniz. Balıklama atlayayım derken göbek üstü çakılırsanız çok komik olur ama üzülmeyin, kadınlar komik erkeklerden hoşlanır.
5-Sörf, su kayağı, parasailing, jetski, rüzgar sörfü ilk tercihleriniz olsun. Bunlar zor gelirse pedallı yunuslar da iş görür. O da olmadı bir tur 'banana'ya binin bari gitmişken!
6-Yaz aylarında 'kahraman' imajına sahip olmanın en etkili yoludur. Baktınız gerçekten boğulan biri yok, bir arkadaşınızı bu kutsal amaç uğrunda size yardım etmesi için ayarlayıverin.
Kız Tavlama Sanatı - 1
7-Ne olur ne olmaz, her ihtimale karşı bir tane bulundurmak şart. Konuyu bildiğinize emin olun ve kitap hakkında en azından 3-4 cümle etmeye hazırlıklı olun. Karşınızdakinin kitap hakkındaki bilgi seviyesi arttıkça sizin de kitabı aslında okumadığınızın belli olma ihtimali artar. Ama olsun, her zaman yeni başladım deme şansınız da var.
8-Romantizm'de son nokta! Pet şişe kullanmamaya özen gösterin.
9-Mesela, sahilde uzun yürüyüşler her erkeğin boş zamanında yapmaktan hoşlandığı bir hobi olmalıdır.
10-Böyle jestler çok dikkat çeker. Şöyle bol maytaplı bir kokteyl işinizi görür. Şerefe!
11-Korkmayın, kimse sizden Jennifer Lopez'in yeni klibindeki dansçı çocuk olmanızı beklemiyor. Olsaydınız iyiydi! Ama değilseniz kolunuzu havaya kaldırıp ritme göre sallamanız dans etme kategorisine giriyor.
Kız Tavlama Sanatı - 1
12-Bir şarkı çaldığında küçük dudak hareketleriyle eşlik etmek her zaman önemlidir. Hele şarkı yabancıysa ekstra puan! Yaz şarkılarını henüz bilmiyorsanız da ilk dinleyişte  nakaratını ezberleme ihtimaliniz yüksek. Bir sonraki gece yeni repertuarınızı gururla sergilersiniz.
13-İster otelin çocuk kulübü sakinleriyle, ister sitenin büyümüş de küçülmüşleriyle sosyalleşip bir çevre oluşturun. Olgunluk ve medeniyet çerçevesi içinde kalmayı ihmal etmeden tabii ki.
14-Köpeğiniz yoksa da bir arkadaşınızdan edinin. Kim bilir belki bu işten kızların ilgisi yanında para bile kazanırsınız!
15-Bir klasiktir. 'Akdeniz Akşamları' ile turnayı gözünden vurun.
Daha fazlası için http://kiz-tavlamanin-kolay-yolu-internet.blogspot.com.tr/p/kadn-nasl-tavlanr_15.html

http://eskisevgiliyigerikazanma.blogspot.com/

1 yorum:

Kadın tavlama sanatı